Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pokrmy, Zima, Vánoční svícen, Vánoční stromek, Vánoční prostírání, Jmenovky, Francouzsky, Dia, Borovice, Přání, Vídeňský punč, K Vytisknutí, Štóla, Tisk, Obrazovka, Brno, Vánoce, Adventní věnec, Koleda, Vinná klobása, Osvětlení do oken, Koledy, Silvestr, Bramborový salát, Vánoční koledy, Lego, Linecká kolečka, Ježíš Kristus, Vánoční punč, Adventní kalendář, Skleněné ozdoby apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, smajlíci a emotikony, láska, květiny, symboly, hudba, ovoce, přístroje, dopravní prostředky, stavby, nástroje a přístroje, mapy, zvířata, auta, ženy a dívky, sport, rostliny, hmyz, Vánoce a Advent, ptáci, nápoje, halloween, osobnosti a lidé atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Wallpapers na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v mobil, smartphone, počítač, ultrabook, monitor, tablet, mobilní telefon, phablet, notebook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Android, Windows 10, Lubuntu, Windows XP, Chrome OS, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Mac. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, zvířata, letadla, květiny, kytky, psi a štěňátka, wallpapery, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, auta, noční města, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 360x640, 1024x600, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 1152x768, 1440x900, 1024x768, 1440x960, 2560x1440, 800x600, 1152x864, 2160x3840, 375x812, 1800x1440 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, matematika, náboženství a křesťanství, software, politika, psychologie, nástroje, filozofie, zkratky, cestování, internet, rostliny, jídlo, bankovnictví, stavebnictví, zločin a právo, lékařství a medicína, literatura, technika, nemoce, chemie, ekonomie a ekonomika, příroda, různé atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: internet, internetové stránky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super free web games zdarma, Dubai city, Životopisy slavných osobností, Nejlepší hry pro dívky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Madonna, Prapory českých měst, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro kluky

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Postřehové hry, Akční hry, Strategie, Karetní hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Adventury a tak dále.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled vlajek USA, F, URL, Athletic Bilbao club, kuriozity, zeměpis, info, Tapety na plochu květiny, odkazy, Obrázky a kliparty zdarma, Přehled formátů souborů

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Mrazík, Wallpaper, K Vytisknutí, Adventní neděle, Tapeta, Popelka, Třásně, Ostrava, Píseň, Keramický adventní věnec, Květiny, Vánoční světýlka, Jídlo, Korálky, Kavkazská jedle, Vykrajovátka, Adventní věnec, Drážďany, Vánoční ubrusy, Vánoční hvězda, Vánoční dekorace, Písnička, Rostliny, Vánoce, Slámový adventní věnec, Koleda, Vánoční trhy, Osvětlení do oken, Štědrý den, Křesťanství, Santa apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Podnikatel, Trest smrti, Country, Architekt, Normalizace, Zpěvák, Mluvčí, Charta 77, Pop, Ministři, Renesance, Egypt, Životopis, Sebevražda, Masový vrah, Herec, Malíř, Rakušan, Faraon, Režisér, ČSSD, Továrník, Rakousko-Uhersko, Prezident, Gymnasté, Romantismus, Královna, Zpěvačka, Ekonom, Máj, NHL, Archivář, Česká královna, Filozof, Prezidenti USA apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Náboženství, Exilový prezident, Florida Panthers, Vůdce, Vládce, Poslanec, Režisér, Křesťanství, Miliardář, Básník, Hokej, Scénárista, Filozof, Mim, Druhá světová válka, Čeští králové, Ital, Prezident, Stoletá válka, AIDS, Olympijský vítěz, Hokejisté, Zpěvačky, New Jersey Devils, Politik, Philadelphia Flyers, Kněz, Angličané, Itálie, Rétorika, Orlík, Československo, Ministr zahraničí, Ministr, Malíř, Podnikatelé apod.

Klíčová slova: humor, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro dívky online, World Flags, zajímavosti, M, multimédia, Nicole Kidman, F, Online životopisy, biografie, PC pozadí pro Windows, linky

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, systémové soubory, internet a web, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Dopravní značky, zdarma, Obrázky na PC, Macau, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Nej hry online, Alyson Hannigan, Seznam zkratek a akronymů, Státy a jejich prapory, Ilustrační obrázky

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, systémové soubory, internet a web, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, ženy a dívky, zvířata, halloween, jídlo a nápoje, ovoce, auta, osobnosti a lidé, láska, mapy, symboly, ptáci, hudba, nápoje, sport, nástroje a přístroje, rostliny, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, dopravní prostředky, zelenina, hmyz atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Montana, Nevada, Washington, Indiana, Missouri, Georgie, New Hampshire, Idaho, Mississippi, Utah, Colorado, Pensylvánie, Connecticut, New Jersey, Delaware, Havaj, Jižní Dakota, Virginie, Iowa, Oregon, Nebraska, Maryland, Kalifornie, Illinois, Nové Mexiko atd.

Vtipy, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Motta, moudra, moudrosti, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Motta, moudra, moudrosti, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o smrti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: K, doporučujeme, weby, zábava, Online vánoční magazín, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, pro dospělé, Vše o Vánocích, Dopravní značky, Online testy a kvízy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, počítače, Póquer juego de apuestas, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

El Arsenal Football England
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Tipy na užitečné weby
Přání k svátku podle jmen
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Jakarta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.