Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, latina, stavebnictví, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, software, počítače, hardware, rostliny, matematika, účetnictví, příroda, věda, materiály, technika, nástroje, školství, filozofie, politika, náboženství a křesťanství, zkratky, chemie, lékařství a medicína, fyzika atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Tapety na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro notebook, mobilní telefon, mobil, PC, displej, phablet, smartphone, monitor, tablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Slackware, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows Me, OSX, Java ME, Lubuntu, Windows 2000. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, dopravní prostředky, sportovní pozadí, květiny, kytky, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, noční města, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, rostliny, budovy a stavby, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, hudební tapety, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1600x900, 768x1024, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 800x1280, 750x1334, 375x667, širokoúhlé 1366x768, 412x846, hi res 2560x1920, 640x480, 1440x2560, 2560x1440, 1366x1024, 854x480 atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, webovky, internet, Vlajky měst České republiky, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Online web Hry zdarma bez registrace, Super online flash hry, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, MP3 Music download, Nejlepší online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, internetové stránky, Webové online testy zdarma

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Akční gamesky apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, inspirace pro volný čas

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Desktop, Přáníčko, Vánoční ubrusy, Štědrý den, Keramika, K Tisku, Tapeta, Dia, Vánoční hvězda, Sám doma, Popelka, Vánoční kaktus, Vídeňský punč, Koleda, Kavkazská jedle, Brambořík, Linecká kolečka, Jesličky, Špalda, Plzeň, Košíčky, Šišky, Dárky, Tablet, Vídeň, Zdraví, Linux, Skleněné ozdoby, Koledy, Osvětlení, Film apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Keywords:F, humor, č, Online adventní magazín, Kim Kardashian, Online životopisy, biografie slavných osobností, doporučujeme, weby, Manchester United F.C., linky, Slovník pojmů Co je to?, URL

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Výroky, myšlenky, motta, přísloví, úsloví, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, motta, přísloví, úsloví, moudrosti, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o dobru od různých známých osobností.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Síť, inspirace pro volný čas

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventury, Omalovánky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Super online flash hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Strategie, Velikonoční hry, Pro dívky, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: multimédia, Online hry zdarma, tipy, Wayne Rooney, volný čas, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online, Vymalovánky k tisku, cestování, Státní prapory, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Ftipy, fóry, vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, vtípky, anekdoty, vtipné texty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O Slovácích, O zvířátkách, O Němcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O mužích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O škole, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, psychologie, fikce a fantasy, poruchy, lékařství, filozofie, státní správa, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, rodinné vztahy, politika, křesťanství, herectví, herci a herečky, sport, žurnalisté a novináři, školství atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: A, odkaz, Obrázky na PC, Obrázek Jóga, webové stránky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Pozadí na plochu PC, Obrázková přání k svátku podle jmen, V, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky vlajek států světa

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Obrázky na PC - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. můžete využít v mobil, smartphone, notebook, tablet, PC, počítač, phablet, ultrabook, displej, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Java ME, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, OSX, Linux Fedora, macOS, Windows Server 2012, Mac. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, jídlo a nápoje, budovy a stavby, psi a štěňátka, letadla, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, příroda, krajina, zvířata, adventní a vánoční tapety, noční města, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly. Zvolte si z rozměrů 1600x2560, 360x640, 800x600, 1920x1280, 1600x900, 320x568, 2048x1080, 1152x864, 1080x1800, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 1152x768, 2560x1440 atd.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Svatý, Avangard Omsk, Podnikatel, Zpěvačky, Architekt, Ital, Masový vrah, Diplomat, Country, Vojáci, Slovák, Američan, Český slavík, Poprava, Náboženství, Romantismus, Scénárista, Dramatik, Sci-fi, Boston Bruins, Státník, Vůdce, NHL, Protektorát, Esejista, Pop, Prezidenti ČR, Prezident USA, První republika, Žhavé výstřely, Básníci, Překladatel, Normalizace, Gymnasté, Brno, Hokej apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Dopravní značení, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Obrázky k jmeninám, H, Onlinovky zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, V, Tapety na plochu PC, odkazy, Poker na internetu, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Hanoj
Odkazy na zajímavé weby
Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican
Linky na partnerské weby
Travel in Europe
Tipy na užitečné weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoční hra chytání vajíček
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.