Naše tipy, technika, kultura, informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Internet, síť, technika, kultura, informace

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Akční gamesky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Adventury apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Deskovky, Adventury, Střílecí hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Akční gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Logické hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Farmářské hry, Barbie hry, Sportovní gamesy apod.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Animace, Střílečky, Pro dívky, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Strategie, Bojové hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Online adventní magazín, pro dospělé, webovky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Mandy Moore, Životopisy osobností, Státní prapory všech států, hyperlinky, Tapety pro Windows, URL, Životopisy slavných osobností, Online testy zdarma bez registrace, zdroje informací

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat soubory těchto typů: internet a web, koncovky souborů, spustitelné soubory, grafiku, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory apod.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové, Střílečky, Klasické, Sportovní a podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značení, Ilustrační obrázky, zábava, Shakira, Pozadí na tablet, Online hry pro děti zdarma, zadarmo, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Nejlepší školní testy a kvízy, Státní prapory všech zemí, multimédia

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Vtipy, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Potřebujete se naladit? Vtipy, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky o tchýních, O Slovácích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Windows, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, státy usa, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky apod.

Pozadí na PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. můžete využít v smartphone, PC, počítač, tablet, mobil, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, monitor, displej, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Windows 2000, OSX, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Mac, SUSE Linux, Windows 7, Windows Me, Linux Mint, Windows NT. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, armáda, válka, zbraně, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní wallpapery, motorky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, ptáci, hmyz a pavouci, květiny, velkoměsta a noční život. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 360x760, 393x786, 2560x2048, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 4800x1200, 2560x1920, 1600x2560, 1152x1920, 1280x1024, 2560x1440, 412x846, 3200x1200, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Nejlepší hry pro dívky, Nej hry online, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, info, zeměpis, Seznam vlajek amerických států, Thierry Henry, webové stránky, M, Nejlepší online hry zdarma, Online hry zdarma

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Informace, technika, kultura, informace

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, politici, umělci, herectví, herci a herečky, vlastnosti, fikce a fantasy, národnost, poruchy, filozofie, žurnalisté a novináři, historie, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, přezdívky, věda, mytologie, školství, zločin a právo atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, nástroje, bankovnictví, software, nápoje, literatura, počítače, fyzika, psychologie, rostliny, internet, český jazyk, zkratky, filozofie, školství, politika, hardware, cestování, kultura, zločin a právo, lékařství a medicína, různé, příroda, jídlo atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Anděl, Vánoční ozdoby, Dárky, Tichá noc, Anglicky, Ježíšek, Vánoční filmy, Lego, Korálky, Vánoční trhy, Blahopřání, Jarmark, Keramika, Nový rok, Vánoční svícen, Popelka, Vánoční punč, Písnička, Hostina, Text, Tisk, Pozadí, Linux, Vánoční tapety, Schleich, Adventní neděle, Santa Claus, Píseň, bezlepkové cukroví, Zdraví, Kameňák apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Nejlepší online hry zdarma, počítače, Pozadí Vesmír na plochu, Seznam souborových přípon, V, odkazy, Natalie Portman, cestování, internet, Seznam zkratek a akronymů

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Síť, technika, kultura, informace

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, psychologie, státní správa, politici, sport, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, filozofie, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, zločin a právo, umělci, věda, nadpřirozené osoby, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, lékařství, školství atd.

Myšlenky, motta, výroky, bonmoty, aforismy, moudra, úsloví

Slavné citáty, Myšlenky, motta, výroky, bonmoty, aforismy, moudra, úsloví, . Naleznete zde citáty o zlu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Klíčová slova: školství, odkaz, zdarma, Super online kvízy, doporučujeme, Qatar, Full HD tapety na PC, F, Dopravní značky, Nejlepší hry pro dívky, výukové pomůcky, Přehled souborových přípon, Cestování do USA, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Další odkazy:

Open format
Tipy na užitečné weby
Namibia
Odkazy na zajímavé weby
Fantasy tapety
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční dekorace
Odkazy na užitečné webové stránky
Nigeria
Tipy na Partnerské weby
Puzzle online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.