Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, jak importovat, jak vytvořit, jak přehrát následující typy souborů: komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Moudrosti, aforismy, přísloví, myšlenky, úsloví, výroky, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, aforismy, přísloví, myšlenky, úsloví, výroky, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o ženách, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Vtípky, ftipy, fórky, fóry, frky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, ftipy, fórky, fóry, frky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o policajtech, O mužích, O Somálcích, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O ženách, O zvířátkách apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, křesťanství, herectví, herci a herečky, mytologie, státní správa, politici, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, záliby, filozofie, zločin a právo, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, politika, lékařství, sport, osobnosti atd.

Klíčová slova: F, Hry pro nejmenší online, cestování, Přehled vlajek USA, New York city, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značky, Online hry zdarma, Nejlepší web stránka, Webové online testy zdarma, zadarmo, výukové pomůcky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, geocaching, země EU, hudební zkratky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, úřady a ministerstva, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Fóry, vtípky, vtipné texty, fórky, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, vtipné texty, fórky, kameňáky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kavkazská jedle, Jezulátko, Stromeček, Šišky, K Tisku, Recepty, Vánoční filmy, K Vytištění, Nový rok, Vánoční ozdoby, Adventní věnec, Drážďany, Košíčky, LED svíčky, Jmenovky, Štěstí, Svíčky, bezlepkové cukroví, Strom, Kameňák, Striezelmarkt, Alkoholový kalendář, Adventní svícen, Vánoční svařák, Dárky, Ježíšek, Třásně, Tisk, Kinder, Francouzsky, Václavské náměstí apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, přístroje, ptáci, náboženství, stavby, rostliny, květiny, hmyz, hudba, ovoce, nápoje, halloween, Vánoce a Advent, věda, sport, mapy, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, auta, nástroje a přístroje, ženy a dívky, zelenina atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Keywords:Online vánoční webzine, V, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Filmy, natáčení, střih, Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled formátů souborů, Úspory a spoření, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled států světa a jejich vlajek

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, příroda, věda, počítače, filozofie, nemoce, školství, cestování, lékařství a medicína, internet, technika, matematika, literatura, politika, účetnictví, psychologie, bankovnictví, software, jídlo, náboženství a křesťanství, rostliny, hardware, fyzika, latina atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro smartphone, PC, monitor, ultrabook, počítač, mobil, displej, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows NT, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Mac, OSX, Windows 7, macOS. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, fantasy, květiny, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, ptáci, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život. Zvolit si můžete rozměry 1920x1200, 1152x768, 1600x2560, 1920x1080, 1536x2048, 1280x800, 1280x720, 1920x1080 Full HD, 2560x1920, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1280x1024, 1680x1050, 800x600, 1800x1440 atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro tablet, ultrabook, notebook, počítač, obrazovka počítače, displej, monitor, phablet, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Lubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows NT, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 7, OSX. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, auta, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, zvířata, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, rostliny, sportovní pozadí, noční města, wallpapery. Stahujte ve velikostech 2560x2048, hi res 2560x1920, 1920x1200, 1680x1050, 375x812, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 1920x1280, 1600x1200, 750x1334, 360x640, 1536x2560, 360x760, 1280x768, 800x1280 atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Skvělé hry online zdarma, pro děti, Omalovánky k vytištění, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, United Arab Emirates, M, F, URL, hyperlinky

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, nemoce, kultura, politika, fyzika, bankovnictví, psychologie, hardware, stavebnictví, jídlo, lékařství a medicína, školství, internet, náboženství a křesťanství, zkratky, rostliny, počítače, český jazyk, nástroje, matematika, ekonomie a ekonomika, příroda, zločin a právo, chemie atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Obrázky ke stažení, Tapety na PC zdarma ke stažení, Charlize Theron, linky, Super online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, Vlajka SSSR, Full HD wallpapery ke stažení, multimédia, weby

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kancléř, Československo, Hejtman, Životopis, Prezidenti, Scénárista, Mluvčí, Továrník, Romantismus, Dallas Stars, Kladno, Druhá světová válka, Malíř, Zlatý slavík, Básník, Producent, Francie, Brno, Češi, Protektorát, Rakušan, Ministr, Maršál, Vrah, Hejtmani, Hudba, Poslanci, AIDS, Pittsburgh Penguins, Charta 77, Miliardáři, Česká královna, Politik, Gymnasté, Stoletá válka, Miliardář apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Strategie, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Závody aut, Animace, Adventury, Karetní hry, Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: webové stránky, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, Online adventní magazín, zajímavosti, Obrázek Zrzka, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, humor, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značky, Biblické omalovánky, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Další odkazy:

Pozadí na plochu monitoru
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online hry zdarma
Linky na partnerské weby
Arsenal Football England
Odkazy na partnerské weby
Juventus FC taliansky profesionálny futbalový klub
Naše tipy na zajímavé stránky
Motokros, motorky, závody

Děkujeme vám za vaši návštěvu.